Společnost Agrobiosfer , s.r.o. působí na českém a slovenském trhu v oblasti speciální výživy rostlin od roku 2011. Naší vizí je poskytovat pěstitelům inovativní a efektivní řešení ve výživě rostlin, které pozitivně ovlivňují životní prostředí a zdraví člověka.
www.agrobiosfer.cz

Obchodní zástupce

Společnost Agrobiosfer, s.r.o. přijme no svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zákazníky - kontrola porostu s pěstiteli.
  • Uzavírání objednávek - aktivní podílení se na prodeji v přiděleném regionu.
  • Navrhování technologií ošetření pro daný zemědělský podnik. Sledování rentability ošetření.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Pravidelný reporting, plnění obchodních plánů, dodržování firemních strategií.
  • Udržování obchodních vztahů a prezentace firmy na polních dnech, seminářích, výstavách, atp.
  • Práce s CRM systémem

Požadujeme

  • Aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
  • VŠ (magisterský či bakalářský stupeň) nebo SŠ (s maturitou) v zemědělském oboru
  • Zkušenosti v obchodní sféře
  • Vzdělání zemědělského typu - nejlépe rostlinná výroba
  • Aktivní řidič, sk. B
  • Uživatelské znalosti na PC
  • Schopnost učit se nové věci
  • Organizační dovednosti, plánování, důslednost,
  • Bydliště v přiděleném regionu
  • Týmovost

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • Služební vůz, notebook, tiskárna, mobil, technické vybavení do terénu
  • Motivující finanční ohodnocení, atraktivní provize z prodeje, stravenky 118,-/den, atd.
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
  • Pracoviště v místě bydliště
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Po roce možnost navýšení dnů dovolené

Těšíme se na Vás!

Společnost
Agrobiosfer, s.r.o., organizační složka
Adresa
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Agrobiosfer, s.r.o., organizační složka, Pavol Krempa