Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

METODIK a SOC. PRACOVNÍK

HLEDÁTE ZAJÍMAVOU A ROZMATITOU PRÁCI, KTERÁ DÁVÁ SMYSL?
MÁTE ZKUŠENOSTI V OBLASTI SOCIÁLNÍ PRÁCE?
MÁTE PRECIZNÍ PÍSEMNÝ PROJEV A SQSS ZNÁTE JAKO SVÉ BOTY?
RÁDI VYTVÁŘÍTE, REVIDUJETE A APLIKUJETE METODICKÉ POSTUPY DO PRAXE A NEČEKANÉ SITUACE VÁS NEVYVEDOU Z MÍRY?
UMÍTE SI PŘEDSTAVIT, ŽE ODBORNĚ ZAŠKOLUJETE A VEDETE ASISTENTY?
JSTE ČASOVĚ FLEXIBILNÍ A DOKÁŽETE SE PŘIZPŮSOBIT ČASOVÝM POTŘEBÁM ASISTENTŮ ČI KLIENTŮ?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/METODIK V CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ

Hledáme spolehlivého a zodpovědného člověka, kolegyni nebo kolegu, s respektujícím přístupem ke klientům s mentálním znevýhodněním. Člověka, který má zkušenosti v oblasti práce s lidmi s mentálním znevýhodněním anebo mu je tato práce blízká. Člověka, který se bude řídit posláním a cíli organizace.

Náplň práce:

· Veškerá agenda týkající se sociální práce (základní sociální poradenství, jednání se zájemci, vedení dokumentace, komunikace s úřady, podpora klientů při řešení sociálních situací, spolupráce s návaznými službami, hlášení do registru aj.)

· Metodická práce (tvorba, aktualizace a zavádění metodik a SQSS do praxe, zaškolování asistentů a jejich pravidelná podpora v oblasti individuálního plánování, podílení se na hodnocení a rozvoji služby Chráněného bydlení aj.)

Požadujeme:

· VŠ, VOŠ vzdělání sociálního zaměření, dle Zákona č. 108/2006 Sb.

· trestní bezúhonnost

· praxi v oblasti metodické a sociální práce alespoň 2 roky

· dobrá práce na PC na uživatelské úrovni PC (Word, Excel, powerpoint)

· výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti

· zralou osobnost odolnou vůči stresu a zátěži

· časovou flexibilitu (práce v terénu – doprovody klientů na úřady, návštěvy klientů v chráněných bytech, konzultace s asistenty) a zastupitelnost v případě nenadálého výpadku pracovníka (asistenta či koordinátora)

Za to nabízíme:

· práci na plný úvazek

· zaškolení v pracovní pozici

· podporu a spolupráci s vedoucí CHB a manažerkou kvality

· 6 týdnů dovolené

· stravenky

· pracovní mobil, notebook

· dobré platové ohodnocení

· další vzdělávání

· možnost získání pracovního poměru na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: ihned

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybrané zájemce budeme zvát do výběrového řízení.

Společnost
Společnost DUHA, z.ú.
Adresa
Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost DUHA, z.ú., Pavlína Dvořáková