Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

asistent-pečovatel

HLEDÁTE ZAJÍMAVOU A ROZMATITOU PRÁCI, KTERÁ DÁVÁ SMYSL?

MÁTE ZKUŠENOSTI V SOCIÁLNÍ OBLASTI?

BAVÍ VÁS VYTVÁŘENÍ NOVÝCH PLÁNŮ S KLIENTY A NEČEKANÉ SITUACE VÁS NEVYVEDOU Z MÍRY?

JSTE ČASOVĚ FLEXIBILNÍ A DOKÁŽETE SE PŘIZPŮSOBIT ČASOVÝM POTŘEBÁM KLIENTŮ?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Společnost DUHA, z.ú. hledá spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici asistent Chráněného bydlení s respektujícím přístupem ke klientům s mentálním znevýhodněním. Člověka, který má zkušenosti v sociální oblasti s lidmi s mentálním znevýhodněním, se seniory či osobami s jiným zdravotním znevýhodněním anebo mu je tato práce blízká. Člověka, který se bude řídit posláním a cíli organizace.

Vaší prací bude práce s klienty pobytové sociální služby Chráněné bydlení, dospělými lidmi s mentálním znevýhodněním.

Pracovní náplň:

- poskytování přímé péče klientům služby Chráněné bydlení, tzn. docházení do chráněných bytů (péče o domácnost, podpora a pomoc při vaření, úklidu, nakupování, pravidelná podpora při sebeobsluze, osobní hygieně dle individuálních plánů klientů atp.)

- role klíčového pracovníka a práce s dokumentací

- spolupráce s klientem a metodikem na individuálním plánování

- doprovody a podpora při komunikaci s lékaři

- doprovody do jiných návazných služeb

- účast na pravidelných poradách, školeních a supervizích

- komunikace s rodinou/opatrovníkem klienta a pracovníky návazných služeb

Požadujeme:

- Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, případně kurz pracovníka v sociálních službách v rozsahu min. 150hodin)

- Schopnost samostatné a týmové práce

- Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

- Empatii a trpělivost

- Schopnost a ochotu řešit neobvyklé situace

- Psychickou odolnost a fyzickou zdatnost

- Flexibilitu

- Základní znalost práce na PC

- Individuální přístup ke klientům

- Trestní bezúhonnost

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti s pečovatelstvím o klienty s mentálním znevýhodněním a seniory.

Nabízíme:

- Denní služby v odpoledních hodinách a o víkendech

- Práci na plný úvazek, nástup dohodou

- Postupné zaučení na bytech a ve službě

- 6 týdnů dovolené

- Stravenky

- Další vzdělávání v oboru

- Metodické vedení

- Tvůrčí práci v týmu asistentů

- Rozmanitou práci s možností seberealizace

V případě zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Společnost DUHA, z.ú.
Adresa
Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost DUHA, z.ú., Pavlína Dvořáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.