PartyWorld za více než čtrnáct let své existence pomohl pobavit tisíce lidí, zvládl pomoci zorganizovat stovky firemních večírků a oslavit stovky dětských narozenin. Podařilo se mu stabilně zakotvit na českém trhu a neustále se snaží rozvíjet a růst. Tento rok oslavil otevření již 11. prodejny.
Naše služby a produkty dělají lidem radost, kterou chceme šířit dál. Za skvělými službami a sortimentem stojí tvrdá práce řady talentovaných a cílevědomých lidí, kteří si vzájemně pomáhají a podporují se.

Naše vize: Vytvářet svět ve kterém se lidé baví a plní si své sny!

HR Bussiness Partner/HR Specialist

Pro naší společnost aktuálně hledáme zkušeného a zapáleného recruitera s přesahem do generalistky, pro kterého je nábor talentovaných lidí spíše koníčkem, než prací. Hledáme někoho, kdo s námi bude sdílet nejen hodnoty firmy, ale i příjemnou kancelář v centru Prahy na Můstku s možností práce z domova.

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání a nábor nových zaměstnanců

- vytváření inzerátů práce dle aktuální poptávky, zpracování životopisů

- plánování a vedení pohovorů s kandidáty

- vedení personální agendy, příprava pracovních smluv

- péče o stávající zaměstnance a jejich rozvoj

- HR marketing a udržování firemní kultury a vize (FB, Instagram, LinkedIn, správa firemní kariérní stránky )

- správa personální administrativy (GDPR, BOZP, interní směrnice..)

Co od Tebe očekáváme:

- praxe na obdobné pozici min. 2 roky

- SŠ/ VŠ vzdělání

- velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti.

- schopnost pracovat samostatně, proaktivně, mít tah na branku

- výborná znalost práce s Microsoft Office

Co Ti můžeme nabídnout:

- příležitost získat pracovní zkušenosti v oblasti HR

- formu spolupráce na DPP, IČO (20hod/týdně)

- odměnu 250Kč/hod.

- časově flexibilní a dlouhodobou spolupráci, neformální pracovní prostředí

- dobrou dostupnost poboček v centru Prahy

- zaměstnaneckou slevu na zboží

- zábavu skloubenou s prací

- týmové párty, NO STRESS :)...a další výhody

Společnost
BRFRI, s.r.o.
Adresa
Křižovnická 97/8, Praha – Staré Město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 250 Kč / hodina
Zařazeno: Personalistika a HR, Náborář, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 1.2.2022 – 31.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

BRFRI, s.r.o., Iveta Jůzová
608 483 824