Společnost ATS aplikované technické systémy s.r.o. se sídlem v Novém Jičíně dodává domácím i zahraničním zákazníkům již 15 let výrobní technologie a MES systémy, poskytuje servisní a technickou podporu v oblasti průmyslové automatizace a IT, školení a poradenství.

Globální finanční specialista/ka

Do našeho mezinárodního týmů hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude spolupracovat na zajímavých globálních projektech, včetně občasného cestování do zahraničí v rámci akvizicí a integrací našich systémů.

Pozice je vhodná jak pro kandidáty se zkušenostmi tak i pro šikovné absolventy, kteří nehledají stereotyp (vše potřebné naučíme a člověk se naučí spoustu zajímavých procesů z pohledu globální společnosti).

VAŠE PRÁCE – Co vás u nás čeká?

Náplň práce:

  • Spolupráce na Due dilligence v rámci finančního oddělení;
  • Integrace našich systémů v rámci akvizicí;
  • Onsite/offsite trénink v nových akvizicích i stávajících divizích;
  • Integrace nových systémů v rámci celé skupiny ATS;
  • Vytváření manuálů pro nové i stávající systémy;
  • Trénink zaměstnanců na nové/aktualizované procesy/systémy;
  • Zadávání nových projektů na IT oddělení, následná komunikace;
  • Support pro finanční oddělení jednotlivých divizí pro svěřené systémy/procesy;
  • Spolupráce na dalších zajímavých projektech.

VÁŠ PROFIL – znalosti a zkušenosti, které budete potřebovat

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • Aktivní znalost anglického jazyka v mluvené i psané formě (mezinárodní tým/společnost) – denně budete v kontaktu s kolegy z různých koutů světa;
  • Ochota neustále zdokonalovat své schopnosti;
  • Microsoft Office (Excel, Word);
  • Ochota cestovat na služební cesty (zahraničí)
  • Výborné komunikační schopnosti.

Výhodou:

Znalost dalšího světového jazyka – španělština, francouzština, holandština, němčina, italština, turečtina….

NAŠE NABÍDKA – Co vám nabízíme?

Moderní kancelářské prostory v Ostravě nebo Novém Jičíně, možnost pracovat z domova, individuální pracovní rozvrh (vytvořen na míru vašim potřebám), pravidelné teambuildingy a skvělý tým kolegů.

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené;
  • Stravenkový paušál;
  • Osobní rozvoj formou školení, workshopů;
  • ATS Podílový fond;
  • Jazykové kurzy;
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nealko nápoje, ovoce, sladkosti);
  • Příspěvek 2000 CZK na penzijní připojištění;
  • Notebook a potřebné vybavení pro práci z domu;
  • Bonusy k různým životním a pracovním příležitostem (narozeniny, svatba, narození dítěte, pracovní výročí);
  • Bonus za doporučení nového kolegy do týmu ATS.
  • Spolupráce na spoustě mezinárodních projektů na kterých se člověk naučí spoustu věcí.

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a pošlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce!

Společnost
ATS aplikované technické systémy s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ATS aplikované technické systémy s.r.o., Eva Konečná
Divadelní 1361/21, 74101 Nový Jičín, Česká republika
+420 773 230 039