Výrobně obchodní společnost REO AMOS, spol. s r.o. hledá pro centrálu společnosti v Ostravě vhodného pracovníka/ci na pozici - Administrativní pracovník/ce – front office

Administrativní pracovník/ce – front office

Náplň práce:
• starost o chod recepce, jednacích místností
• administrativní podpora ostatních oddělení
• asistence vedení společnosti
• kopírování a skenování dokumentů
• vkládání smluv do systému
• vedení pošty
• objednávání externích služeb (kancelářské potřeby, občerstvení, kurýrní služba, atd.)
• příprava občerstvení
• e-mailová a telefonická komunikace
• vítaní hostů

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání
• znalost angličtiny, další jazyk výhodou
• velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
• dobré komunikační a organizační dovednosti
• příjemné a profesionální vystupování
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• práci na HPP
• práci v zázemí silné a stabilní české společnosti
• finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
• možnost seberealizace a profesního rozvoje
• odborné zaškolení
• nástup možný ihned

Práce je vhodná i pro absolventy.

Společnost
REO AMOS, spol. s r.o.
Adresa
Provozní 5560/1b, Ostrava – Třebovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

REO AMOS, spol. s r.o., Pavel Císař