Společnost Aquion, s.r.o. pracuje v oblasti vodního hospodářství a městského inženýrství. Od roku 2000 jsme Partneři společnosti Microsoft. Zabýváme se dodávkou produktů, software a služeb v oblasti městského inženýrství, vodního hospodářství a technické infrastruktury měst a obcí. Další informace naleznete na www.aquion.cz. Heslem firmy je "pro nerušený život".

Vedoucí kanceláře

Hledáme vedoucí kanceláře, která/ý bude zodpovědná/ý za zajištění chodu kanceláře, za účetnictví firmy, za vyřizování jednodušších nabídek a objednávek a za spolupráci v prodeji. V případě zájmu je možné se rozvíjet v oblasti marketingu nebo obchodu.

Předpokládáme znalosti z oblasti účetnictví, prodeje a případně obchodu. Řidičský průkaz pro skupinu B. Znalost angličtiny alespoň na střední úrovni.

Výhodou je praxe z obchodní firmy a/nebo absolvování obchodní akademie nebo obdobné vzdělání zaměřených na chod firem.

Nabízíme práci na dobrém místě v Praze Holešovicích, v moderní kanceláři, v malém týmu. Jsme dobře vybavení hardwarem i softwarem. Účetní a prodejní agendy zpracováváme v programu Money S4. Osobní rozvoj je možný například na pozici obchodníka. Pracovní doba je pružná. Současnou situaci bereme rozumně.

V okolí kanceláře je velké množství běžných i alternativních obchodů, kaváren a restaurací a jsou dostupné všechny běžné služby.

Vhodné na částečný úvazek, spolupráci je možné rozšiřovat.

Těšíme se na Váš životopis.


Informace o pozici

Společnost
AQUION, s.r.o.
Adresa
Osadní 324/12a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel