Pro významnou mezinárodní potravinářskou společnost, která působí v oblastech vývoje, výroby produktů a servisu pro výrobce v oblastech pekařství, cukrářství a zpracování čokolády, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici MARKETING & ONLINE SPECIALISTA.
Jedná se o pozici, která zastřešuje marketingové aktivity a projekty jak společnosti, tak jejích produktů a trendů v daných oblastech. Jedná se o samostatnou pozici, kterou je možno realizovat kombinací práce v kanceláři a home office. Pozice je vhodná pro kandidáta s menší pracovní praxí, s potenciálem a chutí růstu.
Lokalita pracoviště je okraj Prahy – Praha - Východ. Pozice je kombinací kanceláře a home office:-)

Jaká je náplň práce:

- Plánování a tvorba ročního marketingového plánu (podle potřeb jednotlivých zákazníků z různých oblastí
- Příprava a tvorba reklamních kampaní na konkrétní produkty
- Uvádění nových produktů na trh
- Zajištění dostupnosti informací o produktech a službách – tiskové zprávy, newslettery, letáky, brožury a další komunikační prostředky
- Vývoj a realizace marketingových nástrojů a zajištění jejich distribuce
- Správa webových stránek společnosti
- Příprava a realizace inzertních kampaní
- Analýza dat a čísel z pohledu marketingu, práce s interní databází
- Úzká spolupráce s obchodním oddělením, s vývojem společnosti, se zákaznickým servisem

Jaké jsou požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Aktivní znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem
- Pracovní zkušenosti na pozici v marketingu – plánování, implementace, naplňování marketingového plánu
- Zkušenosti s prací v grafickém programu, schopnost základní práce úprav fotografií
- Schopnost argumentovat, prezentovat, obhajovat své nápady
- Flexibilita, proaktivní přístup k projektům
- Týmovost, empatie
- Zkušenosti s plánováním, s kreativním vymýšlením marketingových projektů a kampaní
- Kvalitní znalost práce MS Office

Pracovní nabídka:
- zajímavá, různorodá a pestrá práci ve stabilní a stále rostoucí společnosti
- práci na HPP, možnost kombinace práce v kanceláří a na home office
- široká škála zaměstnaneckých benefitů – 5 týdnů dovolené, příspěvek na připojištění, stravenky, příspěvky na vzdělávání, jazykové kurzy a řada dalších
- mobilní telefon, laptop

V případě, že máte podobné pracovní zkušenosti, těšíme se na Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.