Architektonicko- stavební společnost zaměřující se na dřevostavby.

Stavbyvedoucí

Společnost TFH dřevěné skeletové domy s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu na pozici koordinátor staveb / stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Koordinace a řízení výstavby převážně rodinných a rekreačních objektů
  • Koordinace kmenových zaměstnanců a subdodavatelů
  • Kontrola kvality prováděných prací a komunikace s klientem

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ nebo VŠO stavebního zaměření
  • Znalost CAD, Sketchup, SEMA vítána (není podmínkou)
  • Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zájem o zajímavé projekty dřevěných domů
  • Dobrý time managment a proaktivní přístup
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci a prostor pro seberealizaci v rámci zajímavých projektů v oblasti dřevěných konstrukcí
  • Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné společnost
  • Nástup možný ihned
  • Možný homeoffice

Místo výkonu práce:

  • Velké Hamry (u Tanvaldu v Libereckém kraji) - www.tfh.cz

Společnost
TFH dřevěné skeletové domy s.r.o.
Adresa
Velké Hamry – Bohdalovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.