Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny PHOENIX Group, která vlastní druhou největší síť lékáren BENU v České republice, a zároveň se podílet na péči o naše zákazníky? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k jeho doručení? Pokud ano, čtěte dál. Právě hledáme nové kolegy na pozici:

AREA TRANSPORT MANAGER - BRNO

Pro zajištění každodenní operativy našeho pražského distribučního centra hledáme kandidáta na pozici AREA TRANSPORT MANAGER. Pozice vyžaduje zkušenosti v transportu a dopravě.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení denní operativy v distribuci léčiv.
  • Analýza fungování procesů distribuce, optimalizace procesů v dopravě.
  • Vedení malého týmu dispečerů.
  • Optimalizace procesů.
  • Sledování a nastavování KPI, následné vyhodnocování a návrh opatření.
  • Spolupráce na zavádění nového systému v oblasti fakturací a trasování.
  • Účast na zákaznických auditech, odstraňování nedostatků, administrativní úkony s tím spojené.

POŽADUJEME:

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti logistiky a transportu, zkušenosti z nadnárodních společností velkou výhodou.
  • Zkušenost s plánováním dopravy a prací v trasovacích programech.
  • Analytické schopnosti, logické myšlení a smysl pro detail.
  • AJ na komunikativní úrovni.
  • Řidičský průkaz – flexibilita občasně cestovat v rámci ČR.

NABÍZÍME:

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní farmaceutické společnosti.
  • Odpovídají mzdové ohodnocení.
  • Služební automobil.
  • 25 dní dovolené / rok.
  • Zvýhodněné nákupy léků, příspěvku do Kafeterie, Multisport karty, stravenky v hodnotě 105 Kč / den, odměn za odpracované roky, EUC lékařská péče.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Adresa
Vlastimila Pecha 1278/7, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Manažer dopravy, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel