Jste zkušená všeobecná zdravotní sestra s praxí u lůžka? Se schopností a odhodláním vést tým? Hledáte jednosměnný provoz? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu.

Hledáme VRCHNÍ SESTRU - v 02/2022 otevíráme naši 12. pobočku v Jablonci n. Nisou

Nabízíme zázemí stabilní firmy, která poskytuje výhradně ZDRAVOTNÍ péči již na 11 pobočkách v ČR.

Poskytujeme komplexní spektrum zdravotní péče (ošetřovatelská RHB, péče o rány, o stomie, podávání léků a výživy, peritoneální dialýza, parenterální výživa, domácí umělá plicní ventilace,...) Jsme první akreditovaná zdravotní péče na českém trhu.

Náplň práce vrchní sestry:

· Organizuje, řídí a kontroluje činnost všeobecných sester v jejím týmu

· Komunikuje s praktickými lékaři, s klienty a jejich rodinami

· Kontroluje zdrav. dokumentaci, kontroluje poukazy

· Administrativní úkony související s odpovědným výkonem pozice vrchní sestry

Co od vás očekáváme:

· VŠ vzdělání (Bc., Mgr.), kvalifikaci Všeobecná sestra

· min. 2 roky praxe u lůžka

· samostatné rozhodování, iniciativu a profesionální vystupování

· zkušenost na vedoucí pozici výhodou (nikoliv podmínkou!)

· řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Odměnou vám bude:

· nadstandardní platové ohodnocení

· služební vůz, služební mobil, notebook

· další benefity (5 týdnů dovolená, vzdělávání formou certifikovaných kurzů, odměny, ..)

· práci v příjemném a profesionálním kolektivu

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis. Děkujeme za zájem pracovat pro naši společnost.

Společnost
Advantis Medical s.r.o.
Adresa
Jablonec nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 37 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra, Vrchní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.