Společnost CS-BETON s.r.o. byla založena v roce 1992 a je jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letišť. Vyrábí široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníky, žlaby, vegetačních tvárnice, prvky okrasných vegetačních zdí. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Řidič nákladní dopravy - hydraulická ruka

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici „Řidiče nákladního vozidla s hydraulickou rukou".

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

  • ŘP C+E,
  • profesní průkaz,
  • znalost vykládky a nakládky pomocí hydraulické ruky (jeřábu),
  • průkaz jeřábníka,
  • min. 1 rok praxe nutná,
  • digitální kartu do tachografu,
  • čistý trestní rejstřík,
  • proaktivní přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:

  • jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti,
  • motivačním ohodnocením,
  • roční odměnou,
  • jubilejní odměnou,
  • příspěvkem na penzijní připojištění,
  • příspěvkem na pojištění odpovědnosti,
  • závodní stravou,
  • příspěvkem na stravování,
  • prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí,
  • možností sebezdokonalování se.

Nástup možný ihned!

Společnost
CS-BETON s.r.o.
Adresa
Velké Žernoseky
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Auto - moto, Řidič, Závozník, Taxikář/osobní řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.