Společnost HT STEEL, a.s., vznikla v roce 2002 jako člen skupiny firem HT GROUP. Zabývá se dodávkou a montáží ocelových konstrukcí, střešních a obvodových plášťů hal a občanských staveb včetně výplní otvorů, prováděním průmyslových podlah i generální dodávkou staveb.

Přípravář/ka a Rozpočtář/ka

Hledáme to mladého týmu kolegy na pozici Přípravář/ka a Rozpočtář/ka.

Přípravář provádí výběrová řízení dodavatele částí staveb a materiálů, analyzuje možnosti záměny materiálů a technologie provádění z hlediska časových i finančních úspor. Kontroluje zadanou projektovou dokumentaci a spolupracuje na vytvoření prováděcí a výrobní dokumentace v programu AutoCAD. Má za úkol vyčlenění subdodavatelských činností, spolupracuje se stavbyvedoucím a vedoucím projektu. Dále se také podílí na zpracování výkazů výměr a rozpočtů projektu a zpracovává časový plán staveb. Spravuje databázi nákupních cen materiálů a připravuje návrhy smluv se subdodavateli. Stará se o zpracování jednoduchých cenových nabídek a naceňování víceprácí a případných změn.

Rozpočtář má za úkol přípravu kompletních cenových nabídek do výběrových řízení a kontrolu jejich správnosti, zpracování realizačního rozpočtu, práci s výkazy výměr, přehledovými tabulkami v systému BUILDpower popř. Excel, práci s výkresy, zejména realizační a dílenskou výrobní dokumentací, komplexní nastudování zadávací projektové dokumentace každé stavby, přípravu podkladů vedoucímu pracovníkovi k jednání s investory,jednání se subdodavateli, projektanty, příp. dalšími subjekty stavby, spolupráci s ostatními pracovníky technického oddělení (přípraváři, rozpočtáři). Rozpočtář na pozici junior nezpracovává projekty GD. Senior rozpočtář dělá samostatně celou GD.

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou – v technickém oboru

Požadované dovednosti: samostatnost, komunikativnost a spolehlivost, uživatelská práce v programu AutoCAD,Excel.

 

MZDA přípravář: 31.500 – 47. 000 Kč / měsíc, po 5 letech + 2.000.-

Mzda ROZPOČTÁŘ na pozici junior: 31.500 – 47. 000 Kč / měsíc, po 5 letech + 2.000.-Kč

Mzda ROZPOČTÁŘ na pozici senior: 36.000 – 52.000 / měsíc ,po 5 letech + 2.000.-Kč

Benefity: Mobilní telefon, 3 sickdays, pojištění odpovědnosti zaměstnance, příspěvěk na stravování, 2x do roka firemní teambulding (léto, zima), Vánoční večírek

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou, 3 měsíční zkušební doba

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva


Informace o pozici

Společnost
HT Steel, a.s.
Adresa
Střední 595/26, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 31 500 – 47 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.