Společnost FenStar zaujímá na trhu výrobců plastových oken a dveří přední místa již řadu let. Vysoká kvalita zpracování a výborné technické parametry jsou dány především dlouholetou orientací na náročné západoevropské trhy.

Sales manager pro Prahu

Pro naši pobočku v Praze hledáme obchodního managera, který bude disponovat předchozími zkušenostmi v prodeji oken.

Náplň práce:

- vedení pobočky v Praze a odpovědnost za její obchodní výsledky

- spolupráce s ostatními zaměstnanci pobočky a kontrola jejich činnosti

- prodejní činnost, vyhledávání obchodních příležitostí, styk se zákazníky

Požadavky:

- doložitelná praxe z prodeje oken (hledáme člověka, který má zkušenosti z našeho oboru)

- schopnost zaměření zakázky, znalost práce v některém z kalkulačních a konstrukčních SW

- zákaznicky orientovaný přístup, profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednost (bez nich by to na této pozici nefungovalo)

- ŘP sk. B (jinak nebude možné řídit přidělený služební vůz)

Nabízíme:

- nadstandardní základní mzdové ohodnocení (jsme si vědomi toho, že i zkušený obchodník může mít období, kdy nebude dosahovat obchodních výsledků dle společných představ)

- motivující provizní systém (zajímavá hodnota provizí při plnění obratu)

- každoroční bonus za plnění cílů (pokud bude pobočka fungovat podle představ)

- služební vůz i k soukromým účelům

- plnohodnotný 13. plat

- roční příspěvěk 10.000 Kč na ošacení

- stravenky

- 5 týdnů dovolené

- NTB a iPhone samozřejmostí

Společnost
FenStar s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 600 000 – 900 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FenStar s.r.o., Martin Hudeček
544 146 411