Naše společnost DAIDO METAL je největším světovým výrobcem motorových kluzných ložisek. Divize v České Republice má za cíl stát se jedničkou na evropském trhu a z toho důvodu k nám hledáme pracovníky na následující pozici:

SEŘIZOVAČ - OPERÁTOR

Pracovní náplň:

  • seřizování, obsluha a údržba výrobních a obslužných strojů a zařízení
  • monitorování a kontrolní měření produktů společnosti
  • čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • práce na 3 směny

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru / vyučen - výhodou
  • praxe se seřizováním a monitorováním výrobních linek - výhodou
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s prováděním měření délky (posuvné pravítko, mikrometr)
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mimořádné prémie 2x ročně až 22.500 Kč
  • příplatek za každou odpracovanou noční směnu 200 Kč + zákonné příplatky
  • příplatek za každou odpracovanou sobotní směnu 500 Kč + zákonné příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • bonus za doporučení pracovníka až 20.000 Kč
  • každoroční navyšování mzdy nad rámec inflace
  • možnost profesního i osobního růstu v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • a řadu dalších benefitů a bonusů

Společnost
DAIDO METAL CZECH s.r.o.
Adresa
Švédské valy 1309/6, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 29 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Obráběč kovů, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.