Pro naše klienty v malých i větších nemocnicích v Bavorsku, Dolním Sasku a Bádensku-Württembersku hledáme kandidáty/kandidátky na pozice zdravotní sestry.

Zdravotní sestra v Německu

Koho hledáme?

  • Všeobecnou zdravotní sestru s diplomem ze střední zdravotnické školy získaným po 1. 5. 2004. Uvítáme i absolventy!
  • Jestli máte diplom staršího data, stačí se prokázat alespoň 3 lety zkušenosti s ošetřovatelskou péčí
  • Někoho, kdo se domluví německy a má to doložené certifikátem, nebo se ho chystá získat

Co Vás čeká?

  • Vysoký výdělek podle tarifu 34.600–46.840 eur ročně
  • Komfortní a moderní pracovní prostředí
  • Přirážky za směny a pohotovosti
  • Individuální program dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Zaujala Vás naše nabídka s prací v zahraničí? Pošlete nám, prosím, svůj životopis v němčině. My Vás budeme kontaktovat pro další postup. Služba je pro Vás zdarma, v této chvíli je pro Vás vše nezávazné.

Máte ještě nějaké dotazy? Napište nám, rádi s Vámi Vaše dotazy projednáme.

Důvěrnost dokumentů je pro nás samozřejmostí.

Společnost
Pharmonia s.r.o.
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 2 880 – 3 903 EUR / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pharmonia s.r.o., Klára Zbončáková