STOW Karviná, s.r.o., výrobní závod je pobočkou úspěšné belgické společnosti STOW International a je předním dodavatelem řešení pro skladování zboží po celém světě. Našimi hlavními službami jsou výzkum, vývoj, výroba a montáž skladovacích systémů.

Plánovač nakládek

Náplň práce:

  • Plánování nakládek
  • Počítání ložných metrů potřebných pro jednotlivé kamiony
  • Počítání doby potřebné pro naložení jednotlivých kamionů
  • Koordinace s oddělením skladu a výrobou
  • Komunikace s jednotlivými obchodními filiálkami STOW a mateřskou společností
  • Zajištění přeprav, tvorba objednávek SAP, fakturace (VIM)
  • Zajištění expresních přeprav týkající se reklamací, zpožděných zakázek
  • Komunikace s dopravními společnostmi
  • Účast na obchodních jednáních, vyjednávání o podmínkách a cenách
  • Zajišťování celní deklarace
  • Tvorba expedičních dokumentů
  • Pravidelný reporting, evidence přeprav
  • Práce v systému SAP, MES

Požadujeme:

  • Aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost systému SAP výhodou
  • min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti nákupu nebo logistiky vítána
  • Spolehlivost, pečlivost, proaktivita, odolnost vůči stresu, flexibilita

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky (118,-/den)
  • Docházkový bonus 1.000,- Kč
  • Kvartální bonus
  • Penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného home office
  • Školení, firemní akce

Společnost
STOW Karviná, s.r.o.
Adresa
Na Novém poli 489/7, Karviná – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Logistik, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

STOW Karviná, s.r.o., Jiřina Mrázková
606 771 192