Pro našeho významného klienta, stabilní společnost z oblasti strojírenství, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Analytik informačních systémů

Náplň práce:

- zajišťovat analýzu, údržbu a správu aplikací

- poskytovat aplikační podporu pro firemní aplikace

- analyzovat potřeby uživatelů, vymýšlet efektivní řešení a ta následně aplikovat

- zajišťovat vhodná technická řešení různých problémů z IT oblasti

Požadujeme:

- výborné analytické schopnosti a aktivní přístup k řešení problémů

- dobré komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce (slovem i písmem)

- ochota učit se novým věcem

- znalost SQL a znalost principů programování

- výhodou je znalost ERP principů, služeb MS Reporting, nástrojů Businees Intelligence nebo integračních nástrojů a zkušenosti s ICT technologií ve výrobní nebo poradenské oblasti

Nabízíme:

- Garance stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí – nejedná se o automotive

- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

- 13 mzda, roční bonus

- Cafeterie

- Firemní vzdělávání

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Závodní stravování

V případě zájmu zašlete Váš životopis, těšíme se na spolupráci!

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
okres Rychnov nad Kněžnou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.