Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru;

- praxe v účetnictví a daních minimálně 2 roky;

- všeobecná znalost účetní a daňové problematiky;

- základy personalistiky a mezd;

- běžná uživatelská znalost MS Office (Excel, Word), Outlook;

- znalost účetního programu Premiér (výhodou, ale ne podmínkou, SW je velmi intuitivní a zaškolíme Vás);

- schopnost pracovat samostatně;

- ŘP "B" (výhodou, ale ne podmínkou).

Náplň práce:

- samostatné komplexní vedení finančního účetnictví;

- samostatné vedení mzdové agendy pro menší tým zaměstnanců;

- jednání se státními orgány (např. FÚ, ZP, OSSZ);

- sestavování účetních závěrek, zpracování daňových přiznání k DPFO a DPPO;

- jednorázové variabilní činnosti dle potřeb klientů naší účetní kanceláře.

Nabízíme:

- HPP se zkráceným úvazkem 37,5 hod. týdně;

- pružná pracovní doba s pevnou části směny;

- práci v příjemném kolektivu;

- výuku cizích jazyků (AJ, PL) v pracovní době na pracovišti;

- zvyšování odborné kvalifikace (školení na účetnictví, daně, mzdy, GDPR, aj.);

- zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, dovolená 5 týdnů, služební telefon, nápoje a ovoce na pracovišti, letní a zimní teambuilding, MULTISPORT karta, aj.).

Místo výkonu práce:

- administrativní budova Omnia, Jurečkova 643/20, Moravská Ostrava.

Nástupní termín:

- ihned, případně dle dohody.

Společnost
V4 Account Ostrava s.r.o.
Adresa
Jurečkova 643/20, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel