Nabízíme práci v multikulturním a dynamickém kolektivu v naší kanceláři v Karlíně. Nejsme korporace a děláme věci jinak. Přijďte to s námi zažít. Více informací o nás najdete na www.havas.cz.

PR Manager

Havas PR hledá posilu na pozici PR Manager!

Havas Prague, jedna z nejúspěšnějších komunikačních agentur, hledá posilu do PR týmu. Otevíráme novou kapitolu v krásných kancelářích Forum Karlín, kde sídlíme společně s několika českými startupy. Profesionálové z oblasti digitálních médií, kreativy, sociálních sítí, reklamy a public relations tu společně vytvářejí oceňované kampaně, které posouvají dál reputaci a byznys našich klientů. Pokud už máte zkušenosti v oboru, chcete udělat v kariéře další krok a učit se od nejlepších, čekáme na vás.

Náplň práce:

  • Samostatné řízení PR projektů a vedení zakázek
  • Příprava tiskových zpráv a dalších textů
  • Media relations
  • Mediální analýzy
  • Příprava akcí pro klienty (setkání s novináři, konference apod.)
  • Příprava integrovaných komunikačních projektů

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání, perfektní češtinu a velmi dobrou angličtinu
  • Minimálně 3 roky zkušeností v PR
  • Skvělý přehled o českém mediálním trhu
  • Kreativitu, flexibilitu, týmového ducha, chuť učit se
  • Výhodou jsou zkušenosti z PR v oblasti financí

Co nabízíme:

  • Práci v přední české komunikační agentuře, která je součástí mezinárodní sítě
  • Hlavní pracovní poměr - 100% - v sídle firmy (Forum Karlín, Praha 8)
  • Možnost práce z domova
  • Stravenkový paušál, Multisport karta
  • Rozvojové a vzdělávací aktivity
  • Sportovní aktivity: cross-fit tréninky, pilates, fotbal
  • Mladé a přátelské prostředí v mezinárodním týmu

Společnost
Havas Worldwide Prague a.s.
Adresa
Pernerova 676/51, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dog-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Havas Prague a.s., Aurelia Kristl