Náplň práce:

  • Sestavovat návrh na světelný scénář jednotlivých her podle tvůrčích záměrů režisérů.
  • Seřizovat a obsluhovat všechny druhy osvětlovacích zařízení na domácí scéně a na zájezdech.
  • V oboru divadelní osvětlovač Vás rádi zaučíme.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání,
  • výuční list – obor elektromechanik/elektrikář, vhodné i pro absolventy.
  • Odborná způsobilost podle vyhl. 50/1978 Sb. § 4 – výhodou. Manuální zručnost a znalost práce s PC.
  • Spolehlivost a časová flexibilita. Kreativní a samostatné myšlení.

Pracovní týden:

  • úterý–sobota, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle rozpisu představení a zkoušek.
  • Zkrácený úvazek 7 hodin.

Nástup od 1.12.2021 nebo dle dohody.

Společnost
Divadlo Šumperk, s.r.o.
Adresa
Komenského 312/3, Šumperk
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Osvětlovač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.