Proč k nám?

Jsme světová jednička v poskytování služeb tepelného zpracování!

Tepelné zpracování zahrnuje celou řadu technik a zvláštních procesů, které zlepšují vlastnosti kovových dílů, zvyšují jejich životnost a stávají se tak neoddělitelnou součástí jejich výroby.

Společnost Bodycote HT má v tomto směru jedinečné postavení díky globální síti našich provozů. Díky zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců dokáže nabídnout vysoce kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné služby libovolně velkému výrobci z jakéhokoli oboru.

Elektromechanik/údržbář

Pojďte s námi kalit!

Jste údržbář-elektromechanik s praxí ve výrobní společnosti? Pak bychom se měli poznat!

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení 40.000 - 43.000,-
  • Podíly na hospodářském výsledku
  • Možnost rozvoje při údržbě nových technologií
  • Různorodou práci ve zcela novém provozu
  • Stabilitu zahraniční společnosti

A navíc nadstandardní benefity:

  • Dovolená až 25 dnů
  • Bonus za odpracovaná léta
  • Příspěvek na stravné ve formě stravenek 100 Kč za směnu
  • Firemní Cafeterie v hodnotě 700 Kč měsíčně
  • Firemní Cafeterie k narozeninám (300 Kč) a k významným životním událostem (5 000 Kč)
  • Příspěvek na dopravu 300 Kč měsíčně
  • Odměna za doporučení kolegy až 25 000 Kč
  • Příspěvek na dětskou rekreaci, letní nebo zimní tábory 2 000 Kč na dítě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • Volno na léčebné účely
  • Multisport karta
  • Oslavy a společné aktivity s kolegy (v závislosti na epidemiologické situaci)

Co k tomu potřebujete:

  • Praxi v oboru údržbář elektro-slaboproud
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost PC, MS Office
  • vyhl.č.50/78 Sb.
  • Řid. průkaz sk. B
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Ochotu rozvíjet se v údržbě robotických zařízení

Co budete dělat:

  • údržbáře-elektromechanika se zaměřením na slaboproud a regulační systémy
  • zvládnete běžné opravárenské práce (elektro případně i strojní) na výrobních nevýrobních zařízení
  • účastníte se jednotlivých projektů v oblasti údržby a případného zlepšování systému servisních prací
  • umíte zjišťovat příčiny poruch
  • podílíte se na zajišťování preventivní a prediktivní údržby
  • zajistíte náhradní díly, komunikujete s dodavateli

Pokud jste to Vy, neváhejte a klikněte na ODPOVĚDĚT, přiložte životopis a pár informací o Vás, obratem se ozveme!

Společnost
Bodycote HT s.r.o.
Adresa
K Dálnici 1390, Hostivice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 43 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Elektrikář, Elektromechanik, Mechanik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.