Jsme česká společnost KAR-mobil s.r.o. zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb. Pro posílení našeho týmu hledáme vedoucího servisu (provozovny).

Náplň práce

- organizace a řízení činností servisu včetně denní operativy

- koordinace průběhu zakázek a vytížení provozovny

- provádění reportingu

- řízení a vedení pracovního kolektivu

Nástup možný IHNED.

Požadujeme:

- odborné vyučení nebo střední odborná škola technického zaměření

- praxe v autoopravárenství, z toho 1 rok na vedoucí pozici

- organizační a komunikační schopnosti

- vztah k administrativě, uživatelská znalost PC, výhodou ŘP sk. C nebo D.

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- náborový příspěvek od 20.000,- Kč

- prémie v závislosti na výkonu

- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

- týden relaxačního volna navíc

- vzdělávací kurzy a školení

- stravenkový paušál

- zvýhodněné mobilní telefonování i pro rodinné příslušníky

- odměna při životním nebo pracovním jubileu

Společnost
OSTRA GROUP a.s.
Adresa
Pod Nádražím 1204/6, Čáslav – Čáslav-Nové Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Auto - moto, Garanční technik, Vedoucí servisu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KAR-mobil s.r.o., Yvona Heliová
605 201 454
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.