The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences, v. v. i. (FZU) is a public research institution, focusing on basic and applied research in physics. The Institute of Physics is the largest of the institutes of the Czech Academy of Sciences with more than 1300 employees, including a considerable number of international workers. The ambition of the Institute of Physics is to push forward the boundaries of knowledge and to conduct first-rate research in the fields of elementary particles, condensed systems, and solid particles, optics, plasma physics, and laser physics.

Vývojář HW/ SW

Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici:

Vývojář hardware

Náplň práce:

· Spolupráce na projektech konsorcia, koordinace servisní činnosti a spolupráce s externími dodavateli v oblasti vývoje a inovací v elektrotechnice

· Pokročilé rogramování v jazycích C, C#.Net, Python

· Pokročilé programování AVR regulátorů

· Pájení elektronických součástek a drobné technické práce

· Vývoj a inovace elektronických komponentů

· Permanentní rozvoj v oblastech plazmatických technologií,

Požadavky:

· VŠ elektrotechnického směru – pozice je vhodná pro studenty závěrečných ročníků a absolventy

· Perfektní znalost C, C#.Net, Python. Zkušenosti PHP a MySQL výhodou

· Znalost programování AVR regulátorů

· Zkušenosti s pájením elektronických součástek

· Zkušenosti z oblasti vývoje a inovace elektronických desek výhodou

· Dovednost komunikovat a orientovat se v technické angličtině

· Schopnost dodržovat termíny

· Ochotu naučit se novou tematiku (plazmatické technologie, povrchové úpravy, technologie aditivní výroby atd.)

· Dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

· Práci na plný či zkrácený úvazek dle možností kandidáta

· Možnost osobního rozvoje v oblasti aditivních technologií (SLM, DLP, FDM)

· Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace

· Podporu dalšího vzdělávání a růstu (mentoringové programy, semináře, workshopy atp.)

· Home office režim

· Flexibilní pracovní dobu

· 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna (sick days)

· Příspěvek na penzijní/ životní pojištění

· Stravenkový paušál

· Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Nástup je možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a v anglickém jazyce na níže uvedený e-mail kontaktní osoby.

Prosíme, do předmětu zprávy vložte název inzerované pozice.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .

Kontakt: Petra Kratochvílová, HR partner, tel.: +420 607 240 074

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Na Slovance 1999/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Elektroinženýr, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., Petra Kratochvílová