Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 25 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

ÚČETNÍ (účetní a daňová kancelář)

Stabilní a na dobrý tým zaměřená účetní a daňová kancelář s více než 20-letou tradicí hledá do svých řad

PROVOZNÍ ÚČETNÍ

Co vás čeká

- účetní a daňová evidence svěřených firem (8-10 větších firem, nebo 20-30 malých firem např. s 1 fakturou za měsíc)
- firmy budou fyzické i právnické subjekty, plátci i neplátci DPH
- samostatné zpracování DPH

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- praxe na pozici účetní
- umět samostatně zpracovat DPH pro FO i PO
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost směrem k ostatním kolegům, vedení i ke klientům

Co vám můžeme nabídnout

- mzda 26 - 35 tisíc dle zkušeností
- kvartální ohodnocení u senior účetních
- dovolená 4 týdny, 2 dny sick days
- home office v případě nutných záležitostí (po domluvě)
- a další benefity

Místo pracoviště: Brno - Řečkovice

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Brno
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdový účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

APROFES,s.r.o., Pavlína Kloudová
420 777 300 026