Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod výrobního střediska
  • Plánování a koordinace strojírenské výroby (zakázková i sériová)
  • Optimalizace výrobních procesů, snižování výrobních nákladů, koordinace zakázek
  • Sledování a vyhodnocování jednotlivých výrobních ukazatelů,
  • Vedení výrobního týmu, motivace a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • Aktivní účast na projektech při změnách a zavádění nových procesů do výroby

Požadavky:

  • SŠ technického směru – strojírenství (jiný technický obor nahrazený praxí min. 10 let)
  • Praxe na obdobné vedoucí pozici minimálně 5 let
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost za správnost a kvalitu odvedené práce
  • Technické myšlení, flexibilita, aktivita, schopnost se rychle rozhodovat
  • Samostatnost, vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost vést a motivovat tým a být zároveň jeho součástí
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Jistotu ve stabilní skupině, která působí na českém trhu již od roku 1991
  • Práci na unikátních zakázkách a možnost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v oboru
  • Další benefity: stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)
  • Odpovědět na pracovní příležitost

Společnost
ELTODO, a.s.
Adresa
Čenkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ELTODO, a.s., Pavla Rathouská
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.