Skupina TOPESTATES se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma. Působí v Praze, Brně a Bratislavě a aktivně připravuje rozvoj projektů, které by měly nabídnout několik desítek tisíc kancelářských a retailových ploch, a přes tisíc bytů.

Více informací naleznete na www.topestates.cz.

Náplň práce:

  • Zajišťování administrativně-provozních záležitostí souvisejících s chodem firmy a recepce.
  • Evidence pošty, došlých faktur a smluvní dokumentace.
  • Zakládání, aktualizace a archivace dokumentů v papírové i elektronické podobě.
  • Vedení pokladny.
  • Příprava podkladů pro finanční oddělení a vedení společnosti.
  • Přijímání návštěv, objednávání kancelářských potřeb, komunikace s dodavateli.
  • Spolupráce a podpora ostatních oddělení.
  • Komunikace s úklidovou společností a správou budovy.
  • Spolupráce na organizaci firemních akcí.
  • Občasné zajištění záležitostí mimo kancelář (notář, pošta atd.).

Požadujeme:

  • SŠ, vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok.
  • Výborná znalost ČJ a základy AJ.
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni.
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Proaktivní přístup a drive.
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
  • Příjemné a profesionální vystupování.

Nabízíme:

  • Zázemí rychle rostoucí společnosti.
  • Zajímavou práci v mladém přátelském kolektivu.
  • Možnost profesního rozvoje a růstu.
  • Kanceláře na Praze 5 - Anděl.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Nápoje na pracovišti a týmové snídaně.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost nástupu od ledna 2022.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost
Top Estates Group s.r.o.
Adresa
náměstí 14. října 642/17, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Slovenština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Top Estates Group s.r.o., Lucie Fast