Slovo 21,z. s. hledá do svého týmu koordinátora přednášek interkulturní výchovy

Náplň práce:

- Podílí se na přípravě školení lektorů

- Komunikuje se školami a lektory – zajišťuje přednášky interkulturní výchovy

- Spolupracuje s koordinátorkou projektu, copywriterem a dalšími členy realizačního týmu

Co očekáváme:

- Nástup ihned

- Docházení do kanceláře spolku na Blanické 15 (po min. měsíci možnost domluvit se na práci z domova)

- Spolehlivost, komunikativnost, organizovanost

- Vynikající znalost ČJ

- Práce na počítači, MS Word, MS Excel, Internet

Co nabízíme:

- Práce na dohodu o provedení práce (DPP); počet hodin týdně dle domluvy (zezačátku více)

- Úvodní zaškolení – nemusíte se bát, nehodíme žádného neplavce do hlubokých vod Kanceláře v centru Prahy ve skvělém multikulturním kolektivu

- Plat na základě počtu odpracovaných hodin, sazba činí 200 Kč na hodinu

Zájemce prosíme o zaslání životopisu do 22. 10. 2021. Pohovory budou probíhat průběžně. Více informací o naší organizaci a projektech naleznete zde: http://www.slovo21.cz.

Společnost
Slovo 21, z. s.
Adresa
Blanická 2028/15, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Project Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

+420 222 518 554