FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Optometrista/Optik/Asistent prodeje Plzeň

Nabízíme příležitost všem optikům a optometristům, kteří svou práci dělají srdcem a věří ve své povolání. Ať jste mladší, nebo starší, zkušený či začátečník, hlavně pokud Vás naplňuje pomáhat lidem lépe vidět, přidejte se k nám a staňte se součástí naší FOKUS rodiny. Odměníme Vás za to přátelským přijetím, příjemnou atmosférou v práci, vzděláváním v naší akademií a mnoha dalšími…

Pokud se zaměstnáte v naších optikách v Praze na pozícií optometrista, po roce Vás odměníme finančním bonusem až 50.000 Kč

Lokality, kde aktuálně hledáme: Praha, Cheb, Brno, Chomutov, Teplice, Most, Ostrava, Hodonín, Liberec, Kolín, Mladá Boleslav, Dačice, Příbram, České Budějovice, Třebíč, Znojmo, Jihlava, Písek/Strakonice.

Nabízíme:

• Motivující bonusový systém, který reálně ocení Vaší práci

• Výběr zboží, které budete prodávat je na Vás

• Práce s exkluzivním zbožím Nikon

• Brýle s výraznou zaměstnaneckých slevou

• Odměny za doporučení kolegů

• Optometristce / optometristovi, kteří by byli ochotni cestovat nabízíme finanční příspěvek na dopravu a mzdový bonus

• Smlouva na dobu neurčitou

• Stabilní práci v celém pandemické období u jedničky v oboru oční optiky

• Řídíme se těmi nejlepšími nápady od našich zaměstnanců

• Možnost zaměstnání na plný nebo zkrácený úvazek

• Firemní akademie, kde se v každém semestru budete zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech

Náplň práce:

• Měření zraku a aplikace kontaktních čoček

• Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

• Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí

• Každodenní komunikace se zákazníky

• Administrativní práce spojená s chodem optiky

Požadujeme:

• Vzdělání v oblasti optometrie nebo oční optiky nebo zkušenosti s prací v oční optice

• Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři

• Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků

• Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi Vás zaškolíme

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

POKUD Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každého zaslaného životopisu. V případě, že se rozhodneme pro jiné uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší profesní stránce nebo Linkedinu.

Adresa
okres Plzeň-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Optik, Optometrista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

FOKUS optik a.s., Zuzana Kissová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.