Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici Procesní inženýr

Náplň práce

  • Vytváření postupů pro údržby a opravy strojů a zařízení v oddělení Engineeringu
  • Úpravy a modifikace strojů a zařízení
  • Zavádění TPM postupů a školení mechaniků a seřizovačů na nové technologie
  • Spolupráce s týmem údržby
  • Sledování výkonnosti strojů
  • Optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technické vzdělání-strojař
  • Technické myšlení, znalost práce s výkresovou dokumentací
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost práce s výkresovou dokumentací
  • Programování PLC, průmyslové roboty, pohony-výhodou
  • Znalost CAD systémů, preferován SolidWorks
  • Znalost Lean production, SMED
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, podnikové benefity
  • Platové ohodnocení dle praxe v oboru a bonusy k výkonu, nástup hned nebo dle dohody

Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6,7, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) jen v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). Foto si můžete zmenšit přes www.resizer.cz

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Kladno
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Procesní inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.