Pro našeko klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, která nabízí možnost profesního růstu, hledáme kandidáty na pozici Elektroinženýr pro testování na výrobních linkách

Náplň práce

Stavba a provoz testovacích zařízení na linkách konečné montáže
Návrh HW a SW na základě vývojové specifikace, zprovoznění a uvolnění do výroby, následná technická podpora při řešení složitějších problémů
Komunikace v rámci projektového týmu (kvalita, logistika, plánování, IT ap.)

Požadujeme

VŠ nebo SŠ v oboru elektro, vhodné i pro absolventy
Komunikativní znalost AJ
Znalost programovacího jazyka-velkou výhodou
Praxe s automatizací a kamerovými systémy výhodou

Nabízíme

Různorodou, tvořivou práci bez zátěže streotypu
Zázemí mezinárodní společnosti
Platové ohodnocení odpovídající profilu, relokační příspěvek při změně bydliště
Podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené ap.)

Hledáme kandidáty z 7, 8 , 9, 10, Prahy východ a okolí, nástup možný hned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromechanik, Zkušební technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.