Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu ttesa, hledáme kadidáty na pozici finanční účetní-junior i senior

Náplň práce

  • Kontrola a účtování dodavatelských faktur, příprava plateb v systému SAP, hmotný i nehmotný majetek
  • Pokladna, intrastat, vykazování statistických údajů, připrava reportů pro finanční audity.
  • Spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření, absolvent, junior i senior
  • Pokročilá znalost MS Excel, SAP-výhodou
  • Intrastat-výhodou
  • Přehled o daňových zákonech, DPH a oblasti hmotného a nehmotného majetku
  • AJ na komunikativní úrovni, většinou psemná komunikace
  • Přesnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odborný i karierový růst
  • Podnikové benefity
  • Pracovní dobu 8-17
  • Motivující systém odměňování

Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6, 7, Kladna a okolí

Nástup možný hned nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB)), ne PDF. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Kladno
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732