Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie.
Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a cca 600 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu, přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vlastní vývoj výrobků, vedení projektů, nákup, rozvoj dodavatelů, kvalita a vlastní výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými jsme začali spolupráci v roce 2013. Součástí portfolia zákazníků jsou ale i speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od Avtovaz pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se rozjela v ruském závodě Edscha v Togliatti.

Technik - Seřizovač

Co vás čeká

spolupracovat na zajištění chodu výroby v předepsané kvalitě, dodržovat předepsané výrobní parametry, dodržovat požadavky interních předpisů i předpisů BOZP. Budete řešit operativní úkoly, zlepšovat procesy ve svém úseku, řešit drobné poruchy a důvody zastavení výroby. Dalším úkolem je provádět preventivní údržbu svěřeného strojového vybavení, spolupracovat při navrhování nových výrobních technologií, zaškolovat nové zaměstnance a obhajovat svůj úsek při auditech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

požadujeme vzdělání technického, strojírenského zaměření, SŠ, VŠ, orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnost, vlastní iniciativu a aktivní přístup ke zlepšování. Důležitá je ochota učit se novým technologií a pracovat na nich (robotizace/automatizace) včetně ochoty práce ve 2 - 3 směnném pracovním modelu a flexibilitu při časové náročnosti splnění požadavků zákazníka.

Výhodou bude, pokud budete umět

pracovat se systémem SAP, budete mít nějaké zkušenosti ve výrobním strojírenském závodě, praxi s vedením malého týmu.

Co vám můžeme nabídnout

především zajimavou a rychle se rozvíjející práci s novými technologiemi, osobní rozvoj, spoluúčast na rozvoji technologií, školení ve svém oboru, možnost kariérního růstu a dalšího rozvoje i na jiných odděleních (údržba, kvalita, technologie, logistika). Nabízíme podíl na tvorbě pracovního prostředí, možnost vlastní realizace nápadů na zlepšení a vyhodnocování efektivity.

Z benefitů nabízíme příspěvek na dojíždění, 13. mzdu, bohatý sociální program, bezúročné půjčky atd.


Informace o pozici

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Mechanik, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.