Naše společnost je charakterizována decentralizovanou organizací s velkou důvěrou v individuální, široce delegovanou odpovědnost s dobrými příležitostmi pro osobní rozvoj. Delegovaná zodpovědnost vyžaduje individuální snahu, osobní iniciativu, zodpovědnost a nezávislé rozhodování v každodenním pracovním procesu. Zkušení zaměstnanci jsou nezbytnou součástí kontinuálního rozvoje a úspěchu naší společnosti.

Dobře si uvědomujeme, jak mnoho jste investovali do své kariéry, a jsme připraveni udělat to samé. Pomůžeme vám maximálně využít váš potenciál, poskytneme vám motivující pracovní podmínky a společně nastavíme systém vašeho profesního růstu.

Na cestě jsou vždy výzvy, které umožňují další rozvoj...

Dispečer servisu

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem manipulační techniky tímto vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Pracovník/pracovnice servis desku". Pozice je vhodná především pro absolventy nebo absolventky!

Náplň práce:

- telefonické/písemné přebírání servisních požadavků od interních zákazníků z celé Evropy
- analýza a řešení incidentů (1.úroveň podpory)
- rozdělování incidentů dalším osobám (2. a 3. úroveň podpory)
- podílení se na rozvoji Servis Desku
- komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu
- spolupráce na projektech

Požadavky na pracovníka:

- středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- analytické a komunikační schopnosti
- časová flexibilita, samostatnost, chuť pracovat
- ochota a schopnost učit se novým technologiím
- zkušenosti s SQL, PHP, HTML, IBM, iSeries výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
- kompletní profesionální zaškolení do všech systémů
- možnosti profesního i osobního růstu
- kancelář v Rudné u Prahy
- prací v multikulturním prostředí mezinárodního týmu

Hledáme aktivního, pozitivně laděného člověka, kterému nedělá problém komunikace v angličtině, nebojí se nových výzev a který především lidsky zapadne do našeho týmu. V případě zájmu prosím odpovězte na tento inzerát.

Společnost
TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ
Adresa
K Vypichu 1049, Rudná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku, Operátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ, Daniela Tůmová