Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. zajišťující komunální služby (svoz a likvidace odpadu, čištění komunikací, údržby zeleně apod.), hledá zaměstnance na pozici:

ŘIDIČ SK. C - obsluha hydraulické ruky

ŘIDIČ sk. C (+náborový příspěvek 60.000,13., 14.plat, aj.)

Náplň práce:

  • Obsluha hydraulické ruky při výsypu podzemních kontejnerů

Požadavky:

  • Řidičský průkaz sk. C
  • Profesní průkaz
  • Dopravně-psychologické vyšetření
  • Jeřábnické zkoušky podmínkou
  • Vazačské zkoušky výhodou

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 60.000,-Kč
  • Příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
  • Roční odměny za odpracované roky
  • Stravenkový paušál – stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
  • 13. a 14. plat
  • Možnost přidělení místa ve služebním bytě
  • Zaškolení a férové jednání
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Firemní akce
  • Očkování proti chřipce
  • Možnost praní firemních oděvů
  • Pravidelná školení
  • Přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: Perucká 10, Praha 2

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Volejte zdarma na tel. číslo: 800566924

Společnost
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Adresa
Perucká 2542/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 35 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby, Řidič, Závozník, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.