personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Farmaceutický reprezentant Jižní Čechy

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost působící v oblasti homeopatické léčby v České republice již 20 let, hledáme pro doplnění obchodního týmu vhodného kandidáta/tku v regionu Jižních Čech.

Co Vás čeká:

  • Pravidelné návštěvy lékáren, udržování a rozvoj spolupráce s klienty
  • Prodej a promování produktů společnosti
  • Příprava a vedení seminářů na lékárnách
  • Prezentace produktů na odborných seminářích a kongresech
  • Zajišťování realizace obchodní strategie společnosti
  • Sledování vývoje trhu
  • Plnění prodejního plánu ve svěřeném regionu
  • Spolupráce s kolegy z regionu v rámci plnění cílů společnosti

Předpoklady pro tuto pozici:

  • SŠ/VŠ vzdělání ( přírodovědné vzdělání výhodou, ne však podmínkou)
  • Zkušenost na obdobné pozici v oblasti farmacie nebo FMCG
  • Výborné prezentační, komunikační a prodejní dovednosti
  • Schopnost prodeje s individuálním přístupem k zákazníkovi
  • Znalost regionu
  • Zodpovědný přístup k práci s orientací na zákazníka
  • Ochota učit se a dále rozvíjet své znalosti
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat
  • Bydliště v regionu Jižních Čech
  • Komunikativní znalost AJ, nebo FJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené nezávislé farmaceutické společnosti s rodinnou tradicí, s pobočkami v 50ti zemích
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podporu pro dalším vzdělávání
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • PC, Mobil,
  • Zaměstnanecké benefity

V případě Vašeho zájmu o pozici nám, prosím pošlete svoje CV doplněné fotografií a motivačním dopisem. Na Vaše dotazy rádi odpovíme na 602 284 152.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura