Hotel Jezerka patří k největším kongresovým hotelům v Pardubickém kraji. Svým klientům nabízí bohaté zkušenosti s pořádáním kongresů, konferencí a teambuildingových akcí. Prostory hotelu jsou moderně zrekonstruovány a designově dostavěny. Hotelový resort nabízí spoustu doprovodných aktivit. Součástí hotelu je několik kongresových sálů s kapacitou až 350 osob. Velice oblíbené je rovněž naše wellness&spa centrum, které se svojí rozlohou řadí k největším zařízením svého druhu v regionu.

recepční

Pro naši hlavní hotelovou recepci hledáme kolegyni na výpomoc. Pracovní směny obvykle každý druhý víkend tj. sobota a neděle od 6 do 18 hod. Případně možno i ve svátky. Na základě dohody možno i více hodin. Vaší náplní práce bude jednání s hotelovými hosty osobně, emailem nebo po telefonu. Check-in, check-out hostů, prodej a vyúčtování vstupů na sportoviště hotelu atd.

Nabízíme práci v příjemném a čistém prostředí v mladém kolektivu. Získání pracovních zkušeností a návyků z hotelového provozu. Odměnu ve výši od 120,- Kč na hodinu. Benefit ve výši 750 Kč měsíčně na sportoviště hotelu a vstup do wellness.


Informace o pozici

Společnost
Hotel Jezerka s.r.o.
Adresa
Seč – Ústupky
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 120 – 130 Kč / hodina
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 23.10.2021 – 19.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.