Hledáme zodpovědného člověka pro dlouhodobou nárazovou brigádu. Jedná se o jednoduché asistentské a údržbářské pozice v rámci naší kanceláře. Nejedná se o pravidelnou brigádu, ale nárazovou. Pozice je vhodná na DPP, DPČ, částečný úvazek pro studenta, důchodce. Jedná se o lokalitu na Praze 5 - Malvazinky.

Co Vás čeká:

* zajištění přezutí vozidel, technických prohlídek, vykládka zboží - jedná se o farmaceutické produkty
* péče o zahradu domu, drobné manuální práce

Požadujeme:

* výborné komunikační a organizační dovednosti
* samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
* pečlivost, svědomitost a časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič - schopnost řídit menší dodávku

Nabízíme:

* pracovní prostředí na Praze 5 - Malvazinky
* odpovídající platové ohodnocení, automobil i k soukromému využití
* vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
* zajímavou nestereotypní práci

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Společnost
IQ-MED a.s.
Adresa
Praha
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Auto - moto, Zahradník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 14.10.2021 – 31.3.2027
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.