SERVISNÍ, MONTÁŽNÍ TECHNIK elektro

Pro výrobní oddělení přijmeme do trvalého pracovního poměru pracovníky do funkce:

Náplň práce:

  • Práce na vodárenských objektech po celé ČR
  • Instalace a montáž systému ASŘTP, měření a regulace
  • Elektroinstalace silnoproudá a slaboproudá
  • Servis a údržba instalovaných zařízení

Požadavky:

  • minimální vzdělání SOŠ v oboru elektro nebo IT
  • vhodné i pro absolventy
  • samostatnost
  • aktivita
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost
  • ochota každodenního cestování po ČR

Nabízíme:

  • po zkušební době platový růst
  • roční mimořádné odměny
  • firemní benefity – příspěvek na stavování, vánoční dovolená
  • možnost profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • realizace zakázek po celé ČR a v Polsku

Termín nástupu:

  • možný ihned

Společnost působí na českém trhu již od roku 1992 v oblasti dodávek kompletních řídících systémů pro vodárenství s ročním obratem 100 mil. Kč a zaměstnává 40 zaměstnanců.

Mezi hlavní činnosti patří:

  • projekční a inženýrská činnost
  • výroba a montáž rozvaděčů, elektroinstalace a měřících zařízení
  • realizace automatizace řízení technologických procesů, včetně dálkových přenosů
  • instalace a správa dispečerských systémů a vizualizace

Společnost realizovala přes více než 3 tisíce vodárenských objektů, které najdete u mnoha tuzemských i zahraničních (polských) vodárenských společností.

Společnost
GDF spol. s r.o.
Adresa
Oskava – Mostkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Telekomunikace, Výroba a průmysl, Elektromontér, Elektrotechnik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.