Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s. přijme zaměstnance na pozici Finanční účetní.

Náplň práce

  • Účtování přijatých a vydaných faktur, majetku a dalších dokladů
  • Účtování bankovních výpisů
  • Spolupráce při účetních závěrkách a inventarizacích

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a daní
  • Orientaci v účetních a daňových zákonech a předpisech
  • Dobrou znalost MS Excel
  • Schopnost samostatné práce
  • Zájem se učit novým věcem a rozšiřovat svoji kvalifikaci
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny placeného volna
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření
  • Příspěvek na stravování
  • Rehabilitační a rekondiční pobyty v lázeňských zařízeních a další benefity

Společnost
Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
Adresa
Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s., Ing. Andrea Čopíková, Ph.D.
720 060 879