HOOKAH ZONE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Úvod :

Jsme úspěšně se rozvíjející obchodní společnost s vodními dýmkami a tabákem do vodních dýmek, která si zakládá na vysoké úrovni poskytovaných služeb. Pro nově vytvořenou pozici obchodního zástupce hledáme komunikativního, zodpovědného a samostatného kolegu/kolegyni, který nám pomůže rozšířit a zásobovat naši obchodní síť.

Očekáváme že výsledkem vaší práce bude skvěle fungující a úspěšně se zvětšující síť obchodních partnerů, kde každý požadavek bude včas a rychle vyřešen.

Hlavní náplň práce:

- odpovědnost za budování nových a udržování stávajících vztahů v naší obchodní síti ve svěřeném regionu
- uzavírání obchodů dle stanovených interních předpisů, odpovědnost za pohledávky obchodních partnerů ve svěřeném regionu
- zásobování našich obchodních partnerů a komunikace s nimi ohledně chybějících (či dodání nových) produktů
- plnění vytyčených obchodních cílů
- denní komunikace s back office a pravidelné dodání veškerých podkladů k objednávkám i do účetnictví,
- pravidelné schůzky s managementem - reporting a konzultace cenové politiky, marketingu, nabídky, akcí…
- ve spolupráci s back office zajištění zpracování nových smluv a jejich předání novým obchodním partnerům, včetně aktuálních ceníků
- aktivní navrhování prodejních strategií, distribuční a komunikační politiky (podléhá schválení managementem na pravidelných schůzkách)
- zpracování cenových nabídek, domluva platebních podmínek a dopravních dispozic v rámci vymezených pravidel

Požadované dovednosti:

- výborné komunikační a obchodní dovednosti
- schopnost samostatné i týmové práce
- řidičský průkaz sk. B nutností
- vysoká flexibilita, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- zkušenost na obdobné pozici vítána
- znalost AJ výhodou
- znalost dýmkařských produktů výhodou

Co nabízíme:

- možnost podílet se na rozvoji firmy - uplatnit vlastní kreativní nápady
- služební auto, notebook a telefon

- fixní plat 20 000 - 25 000 Kč /měsíc + procenta z prodeje

-multisport karta, firemní teambuildingu a super kolektiv

- možnost pracovat na IČO nebo HPP
- vstupní a následná školení (produkty, systémy …)
- slevu pro zaměstnance v rámci nabízených služeb (produktů)
- nástup možný ihned nebo dohodou

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zašlete životopis, co nejdříve. Na nového kolegu/ni už se moc těšíme.

Společnost
STUFED distribution s.r.o.
Adresa
Vídeňská 188/119d, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

STUFED distribution s.r.o., Pavel Štukl
+420 608 706 880
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.