Firma NGN CZ s.r.o. podniká dlouhodobě v oboru telekomunikací a IT. Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na profesionalitu, spolehlivost, lidský přístup a „selský rozum“.

Obchodní zástupce - pro firemní zákazníky

Do našeho obchodního týmu hledáme posily na juniorní i seniorní úrovni, kteří si chtějí vybudovat portfólio zákazníků, dlouhodobě o něj pečovat a vydělat si zajímavé peníze.

Zaměřujeme se především na poskytování profesionálních telekomunikačních a IT služeb pro firemní zákazníky v Praze.

Rozhodně se nebudete nudit, budete trávit hodně času jednáním se zákazníky, kteří jsou v dosahu naší sítě, kde samostatně povedete obchodní jednání - online i v terénu. Dostanete pracovní notebook, smartphone s neomezenými daty. Práce v segmentu pro středně velké firmy je svižná, rychlá, žádné zdlouhavé procesy, a díky tomu jsou rychle vidět vaše výsledky.

Jak vypadá Váš tým? Čeká na Vás menší tým obchodníků, se kterými je legrace a vždy Vás podpoří! Back Office, který Vám šetří čas se zadáváním informací do systému a vedení, které Vás na začátku zaškolí, bude se s Vámi v prvních měsících aktivně účastnit obchodního procesu a bude pro Vás trvalou podporou.

NEHLEDEJTE U NÁS KORPORÁTNÍ STYL S NEUSTÁLÝM VYPLŇOVÁNÍM DAT DO SYSTÉMU, ZBYTEČNÉ PREZENTACE A REPORTY. :-)

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

- Proaktivní navazování nových obchodních vztahů a prodej našich služeb

- Samostatné vedení obchodních jednání v terénu i online

- Vytváření nabídek a smluv pro firemní zákazníky

- Řešení požadavků zákazníka

- Identifikace nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků

- Pravidelná účast na týmových poradách

CO MÁ A UMÍ TEN/TA, KOHO HLEDÁME:

- Výborné komunikační schopnosti

- Příjemné a profesionální vystupování

- Proaktivní přístup, pracovitost

- Silná orientace na cíl

- Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita

- Zkušenosti na pozici obchodního zástupce jsou velkou výhodou

- Aj na komunikativní úrovni (někteří zákazníci nemusí hovořit česky, je to spíše výjimečné) – není podmínkou

- Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

- Zkušenosti s telekomunikacemi výhodou, ale rozhodně ne podmínkou

- Řidičský průkaz skupiny B (je třeba se dopravit na schůzky, ale lze to i MHD :-))

CO ZA TO:

- Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní a bonusové části (neomezené měsíční provize)

- Fixní plat 35 000 - 60 000 Kč dle Vašich stávajících zkušeností

- dlouhodobé odborné zaškolení s podporou účasti na jednáních od zkušenějších kolegů/vedení

- Práce na HPP

- Fajn kolektiv se smyslem pro humor

- Příjemné kanceláře přímo na stanici metra C Budějovická – budova Tetris

- Příspěvek na stravné 100 Kč/den, příspěvek na penzijní pojištění, možnost využití služebního vozu i k soukromým účelům/příspěvek na pohonné hmoty, 5 týdnů dovolené, 4 dny sickdays, firemní akce, notebook a mobil i pro soukromé účely

Pro účast ve výběru na pracovní pozici požadujeme osobní/profesní životopis v ČJ, při účasti v užším výběru osobní pohovor v sídle zaměstnavatele.

Po skončení výběrového řízení budou životopisy nepřijatých uchazečů vymazány v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 ze dne 27.4.2016.

Společnost
NGN CZ s.r.o.
Adresa
Budějovická 1550/15a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NGN CZ s.r.o., Vladislav Hanuš
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.