Do Hospody U stolu hledáme posilu do týmu

Číšník/servírka

Co Vás čeká:

  • Budete obsluhovat hosty v hospodě, kde se nevaří, ale je k dispozici občerstvení k pivu – pečená žebra, hermelín, sádlo, utopenec…
  • Budete odpovědný/á za kvalitní načepování piva, čistotu výčepu a celého baru, včasnou a pružnou obsluhu, přívětivé chování k hostům

Výhodou je předchozí zkušenost z gastro provozu

Nabízíme

  • dobrou práci v příjemném prostředí v jedné z nejstarších restaurací v Hradci Králové
  • vlídné zacházení
  • koncerty známých osobností – jsme základna jednoho z největších festivalů v ČR
  • veskrze fajn hosty

Společnost
Jamfood s.r.o.
Adresa
V Kopečku 85/9, Hradec Králové
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 120 – 140 Kč / hodina
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Číšník/servírka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 14.10.2021 – 30.10.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jamfood s.r.o., Libor Pavlata
777 555 558
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.