Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism hledá talentované a odhodlané osobnosti jako nové posily pro svůj tým.

Ředitel/ka zahraničního zastoupení CzechTourism Rakousko

Co vás čeká:

  • Propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace v Rakousku v souladu s předem stanoveným marketingovým plánem a strategií CzechTourism
  • realizace B2B, B2C a PR aktivit v teritoriu a v České republice – organizace prezentací, workshopů, tiskových konferencí, press a fam tripů, on-line/off-line propagačních kampaní, účast na veletrzích apod.
  • správa lokálních účtů sociálních sítí a koordinace vytváření obsahu německé jazykové verze webových stránek
  • spolupráce se subjekty cestovního ruchu v teritoriu a v České republice, zapojení do tvorby turistických produktů
  • komunikace s médii a laickou veřejností v teritoriu, poskytování informačního servisu
  • monitoring a průzkum trhu v teritoriu, reporting
  • spolupráce s českými státními institucemi působícími v teritoriu
  • administrativní zajištění chodu kanceláře zahraničního zastoupení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oboru cestovního ruchu, služeb, obchodu či marketingu minimálně 3 roky
  • výborná znalost němčiny a angličtiny (slovem i písmem)
  • zkušenost s rakouským trhem
  • znalost reálií a turistického potenciálu České republiky
  • znalost marketingu a PR (online a offline), znalost sociálních sítí a vedení marketingových profilů na sociálních sítích
  • výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • vstřícné a reprezentativní vystupování
  • dobré administrativní schopnosti
  • pokročilá uživatelská znalost práce na PC (Office – Word, Excel, PowerPoint a Outlook)
  • ochota přesunout daňovou rezidenturu do Rakouska

Co vám můžeme nabídnout:

  • prestižní pracovní příležitost oficiálního zástupce České republiky v teritoriu
  • prohloubení a získání nových zkušeností v oblasti destinačního marketingu
  • přátelský, pozitivní a dynamicky se rozvíjející pracovní tým v mezinárodním prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na dosaženém vzdělání a délce praxe)

Se zasláním CV souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon“) pro účely personálního výběrového řízení.

Společnost
CzechTourism
Adresa
Štěpánská 567/15, Praha – Nové Město
Penzinger Strasse 11-13, 1140 Wien, Rakousko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Státní a veřejná správa, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Trade Marketing, Ředitel instituce, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel