Baví tě pomáhat ostatním řešit jejich IT potíže od maličkostí až po složitější problémy? Rád/a hledáš a odstraňuješ závady, vyznáš se v hardwaru i softwaru? Máš chuť nejen držet, ale také zlepšovat zaběhlé procesy? Záleží ti na tom, pro jakou organizaci a v jakém týmu pracuješ, chceš svojí prací přispět k podpoře kolegů a kolegyň, kteří dělají odpovědný byznys i společensky prospěšné neziskové projekty? Přidej se do týmu Franka Bolda!

Kdo jsme a co děláme

Frank Bold v České republice tvoří hlavně advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society, realizující projekty jako je Rekonstrukce státu nebo podpora odpovědnosti korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory a Frank Bold Energy poskytující konzultační služby v energetice, PR nebo účetnictví.

Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na cocuma.cz/frank-bold.

Co bude náplní tvé práce

 • Budeš poskytovat podporu kolegům s běžnými uživatelskými IT problémy – nainstaluješ a zapojíš nový počítač, nastavíš tiskárnu, vyřešíš nečekaný technický problém. Někdy osobně, jindy na dálku - je nás asi 80 na 3 českých pobočkách.
 • Konkrétně budeš mít na starosti:

- správu uživatelských účtů v prostředí Google Workspace (nastavení e-mailových účtů, uživatelských oprávnění, správa týmových disků apod.),

- instalaci softwaru a správu licencí,

- zabezpečení dat, správu a zálohování cloudových datových úložišť,

- údržbu síťových prvků,

- vzdálenou správu uživatelských stanic,

- konfiguraci a správu domén, nastavení DNS, hosting.

 • Zajistíš základní servis počítačů i nákup nové techniky (notebooky, mikrofony, kamery…).
 • Budeš parťákem pro náš administrativní tým, budeš přinášet podněty a samostatně rozhodovat o IT řešeních. Budeš přicházet s nápady, jak dělat věci lépe, jednodušeji a efektivněji.

Tahle pozice ti bude sedět, pokud …

 • Chceš být v kontaktu s lidmi, rád/a poskytuješ podporu ostatním a hledáš řešení, která pomůžou. Máš radost, když můžeš někomu pomoct vyřešit problém a ostatní se na tebe mohou spolehnout, že je při technických potížích nenecháš ve štychu.
 • Jsi samostatný/á a nepotřebuješ, aby ti někdo stál za zády. Umíš o věcech přemýšlet a rád/a hledáš nová řešení.
 • Máš rád/a ve věcech pořádek. Držíš procesy, za které máš zodpovědnost a pohlídáš, že domluvené věci včas a správně proběhnou. Baví tě provoz a podpora - když všechno šlape, jak má, všichni mají, co potřebují, když to potřebují.
 • Orientuješ se v OS Windows, máš základní znalosti o počítačových sítích, správě uživatelských účtů v prostředí Google Workspace, vzdálené správě uživatelských stanic, správě firemních domén či nastavení DNS.
 • Zvládneš i základní servis počítačů.
 • Pokud s obdobnou pozicí zatím nemáš zkušenosti, nemusí to vadit - pokud máš alespoň základní přehled o popsaných IT oblastech a máš chuť se v nich dále rozvíjet.

Co u nás najdeš?

 • Pracovní místo v Brně v Otevřené zahradě. Pobočky máme ale také v Praze a Ostravě, kam bude občas potřeba zajet.
 • Pracovní pozici na celý úvazek (po dohodě je možný i zkrácený úvazek, nejméně však 0,75).
 • Skvělé kolegy, neformální a přátelské pracovní prostředí, možnost přicházet s vlastními nápady a příležitost potkat se se zajímavými lidmi a projekty.
 • Nástupní mzdu podle tvých zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 32 000 – 45 000 (v hrubém, při celém úvazku).
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasného homeoffice (i když zrovna není pandemie), odměny za skvělý výkon a další benefity jako příspěvek na stravování, služební telefon, benefitní systém Cafeterie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Nástup co nejdříve nebo dle dohody.

Máš chuť do toho jít? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis na frankbold.org/o-nas/volna-mista/IT-podpora a my se ti ozveme zpět!

Uzávěrka přihlášek je 31. 10. 2021. Přihlášky hodnotíme průběžně - čím dřív nám tedy o sobě dáš vědět, tím lépe. S vybranými uchazeči si zavoláme a domluvíme se na dalším postupu a případném termínu ústního kola. Výběrové řízení ukončíme, jakmile bude pozice obsazená.


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.