MANDÍK, a.s. je česká rodinná firma s více než 30 letou tradicí, sídlící v Hostomicích – okres Beroun, Středočeský kraj. Patříme mezi významné výrobce protipožárních vzduchotechnických komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů. Na trhu se prosazujeme především důrazem na maximální kvalitu, pružnost, flexibilitu a služby spojené s podporou dodávaných výrobků. S našimi výrobky obchodujeme po celé Evropě.

NABÍDKÁŘ, ROZPOČTÁŘ

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost německého jazyka slovem i písmem (telefonicky, e-mailem)
  • znalost MS Office
  • časová flexibilita

Náplň práce:

  • vytváření nabídek
  • zpracování poptávek v návrhovém software
  • technická podpora obchodníků

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné firmě s vlastním vývojem, IT, výrobou, obchodem
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dohodou
  • potřebné naučíme, zaučíme
  • moderní vybavení
  • příjemný kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu

Těšíme se na Vás, zašlete Váš životopis - ozveme se.

S pozdravem,

Ing. Lenka Kroupová

PERSONÁLNÍ MANAŽERKA

MANDÍK, a.s.

Adresa
Dobříšská 550, Hostomice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Office Manager, Technický ředitel/manažer, Referent, Pracovník back office, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.