Společnost Konektel, a.s. byla založena v roce 1991 a je jedním z největších distributorů společnosti Motorola Solutions v teritoriích EMEA (Europe, Middle East & Africa).
KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem, servisním střediskem a certifikovaným školícím centrem společnosti Motorola Solutions. Jsme nejen distributorem produktů Motorola, ale především jejím systémovým integrátorem, aplikačním partnerem a vývojovým centrem.

Obchodní zástupce/Obchodník junior

Popis pracovní pozice:

- Vyřizování poptávek od zákazníků

- Komunikace se stávajícími zákazníky

- Tvorba nabídek a zastřešení jednotlivých obchodních případů

- Budování a udržování pevných obchodních vztahů se zákazníky

- Podílení se na marketingových akcích a přípravě propagačních materiálů

Požadujeme:

- Ukončené SŠ vzdělání

- Komunikativní znalost anglického jazyka

- Praxe z oblasti obchodu a péče o zákazníky výhodou

- Zájem o oblast IT / telekomunikací / radiotechniky

- Samostatnost, proaktivní přístup

- Komunikační a organizační dovednosti

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr

- možnost osobního růstu

- pružnou pracovní dobu

- dovolenou 20 dnů, 5 sick days

- stravenky ve výši 150 Kč/den

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 12.000 Kč/rok

- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (odborné kurzy, jazykové kurzy)

Společnost
KonekTel, a.s.
Adresa
Pražská 152, Pardubice – Popkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.