Výrobní strojírenská společnost

elektrokonstruktér/ka, technik

Do našeho týmu hledáme:

elektrokonstruktéra/ku, technika

Co vám můžeme nabídnout

  • práci elektrokonstruktéra na hlavní pracovní poměr v rozvíjející se tuzemské společnosti
  • finanční ohodnocení za dílčí projekty (dle Vašich schopností, zkušeností a praxe)
  • možnost odborného i profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů a další

Uvítáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • praxi v oblasti elektrotechniky
  • zkouška z vyhlášky 50/1978 Sb. parag.6
  • aktivní použití AJ nebo NJ (mezi kolegy komunikace v ČJ, v cizím jazyce komunikace se zahraničními klienty)

Náplň práce

  • podílet se na projektech konstrukce, oživení strojních zařízení
  • navrhnout a zrealizovat optimální elektrotechnické řešení s ohledem na ekonomické a technologické faktory
  • zpracovávat elektrotechnickou dokumentaci v CAD SW, výkresy

Jaké znalosti byste měli mít?

  • znalost v oboru elektro pro oživení strojních a technologických zařízení.
  • řidičské oprávnění - B
  • kreativní osobnost

Zaujala Vás naše nabídka? zavolejte nám na tel: 608 265 835 či napište pár řádek o sobě, pokud máte životopis, zašlete.

Těšíme se na Vás!

Společnost
PREFA Technology a.s.
Adresa
Průmyslová 566/5, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Konstruktér, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PREFA Technology a.s., Antonín Lisý
+420 608 265 835