Chceš dělat komerční advokacii a přesto pomáhat dobrým věcem? Zajímáš se o problematiku financování a finančních trhů i aktuální globální příklon k udržitelným financím? Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš nové cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

Koho hledáme a do čeho se u nás můžeš pustit?

Hledáme kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti financování, včetně regulace finančního trhu, například v oblasti dluhopisů či investování.

S ohledem na globální i evropský příklon k udržitelnému financování můžeš pomáhat podnikatelům při financování jejich udržitelných či inovativních podnikatelských aktivit. Například formou vydávání tzv. zelených dluhopisů nebo zakládáním investičních společností a fondů. To vše s pomocí dlouholetého know-how Frank Bold v oblasti udržitelnosti a aktuálního regulatorního rámce EU.

Setkáš se také se smluvním i korporátním právem. Dostaneš se i k M&A nebo řešení obchodních sporů. A nahlédneš určitě i do spousty dalších oblastí soukromého práva.

Co Tě u nás čeká? Můžeš …

 • získat hluboké know-how v oblasti chystané regulace EU ve vztahu k udržitelnému financování, zeleným dluhopisům či nefinančnímu reportingu a propojovat tato nová témata se standardní právní agendou v oblasti financování či smluv,
 • vyjednávat a psát férové smlouvy, ať už pro účely financování, v rámci M&A transakcí či v řadě jiných oblastí,
 • jednat s klienty a dobře je zastupovat, ať již ve sporu či při jednání s obchodním partnerem,
 • psát vyvážené analýzy a srozumitelné články,
 • školit a přednášet (na webinářích, workshopech, konferencích i týmových poradách),
 • mentorovat a vést stážisty a juniorní kolegy.

V našich advokátních týmech rádi pracujeme na tom, co nás baví a dává nám smysl. Dáváme si ambiciózní cíle a když se do něčeho pustíme, jen tak to nevzdáme. Chceme našim klientům přinášet konstruktivní a užitečná řešení. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Přečti si víc na budfrankbold.cz.

Najdeš u nás taky ….

 • Pracovní místo v Praze, Brně nebo Ostravě.
 • Skvělý tým tvořený lidmi, kteří mají zkušenosti a kterým opravdu záleží na kvalitě, výsledcích a dopadu jejich práce. Neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
 • Pokud jsi advokát/ka – základní měsíční odměnu 60.000 – 90.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
 • Pokud jsi zkušený/á koncipient/ka – měsíční mzdu 30.000 – 40.000 Kč a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže pokud jsi koncipient/ka a když nám to společně půjde, budeme s Tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Přidej se k nám do týmu a buď Frank Bold! Abychom Tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů prostřednictvím formuláře na našich stránkách budfrankbold.cz/advokat-ka-koncipient-ka-financni-pravo-kapitalove-trhy-soukrome-pravo/ a nahraj svůj životopis. Ozveme se Ti zpět.


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Zámecká 488/20, Ostrava – Moravská Ostrava
náměstí Kinských 601/3, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.