Značka FläktGroup patří mezi přední výrobce v oblasti vzduchotechniky, klimatizace, filtrace vzduchu a čistých prostorů. Přímo navazujeme na tradici výrobků GEA a DencoHappel v tomto oboru.

Při vývoji a výrobě našich špičkových výrobků využíváme více než 100 leté zkušenosti. Výrobková rozmanitost je založena na našem závazku splnění všech přání a požadavků zákazníka.
Produkty FläktGroup zahrnují účinnost, šetrnost k životnímu prostředí, technickou dokonalost a zároveň splňují všechny ​běžné standardy.

Nyní vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Vedoucí oddělení kvality

NÁPLŇ PRÁCE:

Řízení odd. kvality, reklamací, technické kontroly v odd. a výrobě
Zodpovídá za organizaci a řízení BOZP v rozsahu platných předpisů a aktuální legislativy
Odpovědnost za řízení podnikových norem ISO 9001 a 14001
Zpracovává a vyhodnocuje stanovené cíle kvality, navrhuje a doporučuje řešení vedoucí ke zlepšení kvality
Spolupracuje s úsekem vývoje při určování racionálních metod a forem kontroly jakosti
Provádí plánované a namátkové prověrky úrovně jakosti

VÁŠ PROFIL:

VŠ technického směru
Praxe na vedoucí pozici v odd. kvality alespoň 5 let
Znalost angličtiny na úrovni min. B2, znalost němčiny na úrovni B1
Uživatelská znalost práce na PC – MS Office, zkušenosti s atypickou výrobou
Komunikativní schopnosti, flexibilita, orientace na cíl, organizační schopnosti
ŘP sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME:

Mzda odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta
Další zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy např.
- dotované stravování v areálu, možnost vzdělání na míru

- 25 dnů dovolené, možnost dalšího vzdělání a osobního růstu

- příspěvek na dovolenou, vánoční odměna,13. plat, podíl na výsledcích podniku

Společnost
FläktGroup Czech Republic a.s.
Adresa
Slovanská 781, Liberec – Liberec XXV-Vesec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FläktGroup Czech Republic a.s., Dana Hejduková
485 225 123